عصاره (رب) میوه نسترن وحشی

این فرآورده، عصاره(رب) میـوه نسترن وحشی می باشد که بدون هـرگونه مـواد افـزودنـی (شکر، نمک، مواد نگهدارنده و …) بـرای نخستین بـار در ایـران به صـورت نیمه صنعتی درشرایط بهداشتی تولیـد و عرضـه شـده است . طعم خاص ایـن محصـول شبیه بـه رب انار ملس است و می توان از آن بـه عنـوان چاشنی در انواع غذاهـا نظیر فسنجان، مرغ، آش گیلدیک و طعم دهنده انواع کباب(جوجه، شیشلیک، چنجه و …) و تهیه یک نوشیدنی خاص و گوارا استفاده نمود همچنین مصرف آن بـه تنهایی حس دلپذیر یک ترشک ارگانیک سرشار از خـاصیت را در کـودکان و بزرگسالان ایجاد می نماید.

موارد مصرف

درمانی (طبق نتایج مقالات علمی و بازخورد مصرف کنندگان محصول)

– جهت کاهش قندخون در افراد دیابتیک پس از هر وعده غذایی یک قاشق غذاخوری میل نمایید(کاهش قند تا 50 واحد ایجاد می شود).

– جهت دفع سنگ کلیه و سنگ صفرا، قبل از هر وعده غذایی یک قاشق غذاخوری خالی یا در یک لیوان آب حل نموده و میل نمایید (سنگ های کلسیم اگزالات پس از حدود سه روز مصرف مداوم شروع به دفع شدن می کند).

مصرف مداوم روزانه باعث کاهش آنزیم های سمی کبد و بهبود بیماری های دستگاه گوارش و آرتریت و افزایش سوخت و ساز بدن (متابولیسم) می شود و به دلیل وجود مقادیر زیاد آنتی اکسیدانت در تقویت سیستم ایمنی بدن و پیشگیری از ابتلا به سرطان سودمند است.

چاشنی غذا: طعم خاص این محصول شبیه رب انار ملس است و می توان از آن در انواع غذاها نظیر فسنجان، قیمه، مرغ، آش گیلدیک، طعم دهنده انواع کباب (جوجه، شیشلیک، چنجه و…)، سس سالاد و … استفاده نمود.

نوشیدنی خاص و گوارا: جهت تهیه یک نوشیدنی خوشمزه یک قاشق غذاخوری در یک لیوان آب حل نمائید. در صورت تمایل می توانید به مقدار دلخواه شکر یا نمک اضافه کنید.

تنقلات: به عنوان ترشک سالم و ارگانیک برای کودکان و مشتاقان مزه ملس

خواص گیاه نسترن وحشی

طبق تحقیقات علمی، میوه نسترن وحشی سرشار از ویتامین C و A، B1، B2، B3 است و در کاهش قند خون در افـراد دیابتیک و بهبود بیماری سنگ کلیه وکاهش آنزیم هـای سمـی کبد و بهبود بیماری هـای دستگـاه گوارش و آرتریت و درافزایش سوخت و ساز بدن (متابولیسم) بسیار مؤثر بوده و به دلیل وجود مقادیر زیاد آنتی اکسیدانت در تقویت سیستم ایمنی بدن و پیشگیری از ابتلا به سرطان سودمند است.

همچنین طبق توصیه پزشکان طب سنتی مصرف این محصول برای رژیم کتوزیست (کتوژنیک) مناسب می باشد.

جهت خرید محصولات سان دلیک به فروشگاه های معتبر عطاری و ارگانیک در شهرهای تهران، کرج، مشهد، تبریز، قم، ورامین، ساری، رشت، اراک و ساوه مراجعه فرمایید. به زودی فروش محصولات در شهرهای دیگر راه اندازی خواهد شد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر لطفاً تماس بگیرید.