داستان سان دلیک

مجموعه سان دليك با رويكرد توليد محصولات سالم جهت كمك به سلامت غذايي جامعه فعاليت خود را درآذرماه سال ١٣٩٨در منطقه گوهردشت كرج آغاز نمود و پس از ايجاد زيرساخت ها زير نظر كارشناسان بهداشت و اخذ مجوزها و ثبت نشان “سان دليك” در دي ماه ١٣٩٩ نخستين محصول اين واحد توليدي با نام “عصاره (رب) ميوه نسترن وحشي” را توليد و عرضه نمود. با رشد تقاضــاي بازار مصرف، اين واحد نيز با تلاش مستمرعلاوه بر افزايش حجم توليد در ارتقاي كيفيت آن نيز موفق گرديد.

اين محصول براي نخستين بار در كشور به صورت نيمه صنعتي با تجهيزات استاندارد در شرايط بهداشتي توليد و بسته بندي مي گردد. با توجه به طعم فوق العاده و خواص بسيار زياد آن كه در منابع و مقالات علمي دنيا بررسي و تاييد شده است, جايگــاه ويژه اي در ميان مصرف كنندگان بخش هاي مختلف جامعه ايجاد نمود:

افرادي كه به دنبال چاشني هاي غذايي جديد هستند؛ كساني كه در جستجوي درمان هاي گياهي مي باشند؛ كودكان و بزرگسالاني كه در جستجوي ترشك هاي ارگانيك خاص و خوشمزه هستند و تمام افرادي كه به اهميت بهبود سلامت تغذيه خود باور داشته و در راستاي افزايش آن تلاش مي كنند. براي “سان دليك”، همه مفاهيم به يك هدف ختم مي شود: رضايت مشتري

اين مجموعه مصمم است جهت دستيابي به اين هدف در حفظ و ارتقاي كيفيت و ايجاد تنوع در محصولات خود همت گمارد و سهمي در افزايش سلامت جامعه داشته باشد؛ به همين منظور محصولات جديد با رويكرد “فراتر از ارگانيك” طرح ريزي شده و در آينده نزديك به بازار عرضه خواهد شد.

چشم انداز ما حضور محصولات سان دليك در خانه همه ايرانيان و جهاني شدن با صادرات حداكثري است. آرزومنديم شما مشتريان عزيز از محصولات مجموعه “سان دليك” رضايت كامل داشته باشيد و با نقدها و پيشنهادهاي خود، ما را در اين مسير ياري نماييد.

در حال بارگذاری ...